Нурел Д: якість, помножена на швидкість

размещение баннерной рекламы

   Шкідливі комахи можуть призводити до втрати врожайності сільгоспкультур до 80%. А тому і не дивно, що боротьба із ними є важливим питанням. Сьогодні в нашій державі налічується понад 100 різновидів шкідників, починаючи від усім відомого колорадського жука і закінчуючи п’явицями. Проте, і засобів, які сприяють знищенню комах, теж на агрохімічному ринку представлено достатньо, і іноді обрати найефективніший препарат доволі складно. Буває нелегко розібратись, який саме інсектицид найкраще впорається з певною проблемою, адже враховувати потрібно не лише тип ґрунту, вид культури, що вирощується, а й кліматичні та погодні умови, період розвитку рослини, кількість шкідників, які «претендують» на зелену масу.

         Чому варто обрати Нурел Д?

         Широкий спектр шкідників, від яких захищає даний засіб, плюс багато сільгоспкультур, на яких може використовуватись, — це і є відповіддю, чому більшість вітчизняних аграріїв обирають сьогодні Нурел Д. Препарат відноситься до піретроїдної хімічної групи та володіє яскраво вираженим «нокдаун-ефектом», тобто діє надзвичайно швидко.

         Основні діючі речовини Нурел Д – циперметрин та хлорпірифос. Використовується для захисту від комах-шкідників пшениці ярої та озимої,  ячменю, цукрового буряку, ріпаку ярого та озимого, гірчиці, яблуні. Високоефективний проти клопа шкідливої черепашки, хлібної жужелиці, хлібних жуків, злакової попелиці, звичайного і сірого бурякового довгоносика, блішок, щитоноски, ріпакового щитоїда та багатьох інших.

         Основні переваги Нурел Д:

  • знищує шкідників навіть у важкодоступних місцях;
  • діє швидко – через декілька годин після обприскування вже помітний перший ефект;
  • володіє акарицидними властивостями, тобто захищає від певних видів кліщів;
  • застосовується проти комах із різних рядів і груп;
  • не шкідливий для культур, які обробляються.

До речі, даний засіб має певні особливості у застосуванні: по-перше, його варто використовувати у чистому вигляді, без розчинів та змішуванням із іншими хімічними препаратами. По-друге, для досягнення максимального ефекту від застосування, Нурел Д потрібно використовувати у той час, коли шкідники не знаходяться у стресовому стані (як, наприклад, при несприятливих погодних умовах).

Обов’язкове дотримання норм та дозування препарату, щоб не завдати шкоди сільгоспкультурам та навколишньому середовищу. Необхідно також звернути увагу на дотримання техніки безпеки для працівника, що буде виконувати обприскування. Використання засобів індивідуального захисту є найголовнішою умовою виконання робіт.

 

Добавить комментарий