Торф’яний поживний ґрунт для посадки розсади від виробника «Житомирторф»

торфЩорічно садівники стикаються з необхідністю придбання розсадного ґрунту. Ринок садівництва насичений всілякими українськими та імпортними ґрунтовими сумішами, яких, навіть за попередніми підрахунками, більше ста, що може ускладнити вибір у початківця садівника-городника.

Яким же повинен бути розсадний ґрунт, щоб він дозволив без особливих зусиль виростити сильний розсадний матеріал? Чи доцільно вкладати гроші в уже готові суміші, запропоновану виробником, чи краще приготувати її самостійно? Це найбільш поширені запитання нашим фахівцям і менеджерам. Спробуємо об’єктивно на них відповісти і дати кваліфіковану пораду.

Головні критерії вибору розсадного ґрунту:

  • Пористий, аеробний і гігроскопічний.
  • Містить значну питому вагу органіки і збалансовані макро- і мікроелементи в легко засвоюваній формі.
  • Не містить бур’янів, шкідливих бактерій і ін. біологічного матеріалу.
  • Не токсичний (без найменших домішок шкідливих металів, радіонуклідів та пально-мастильних матеріалів).
  • Має нейтральний (найкращий) рівень кислотного середовища (рН) в діапазоні 5,7-6,5.

Найбільш часто для грунтосумішей використовуються:

- торф (верховий, перехідний, низинний);

- дернова земля після теплової обробки;

- піщаний луговий ґрунт;

- мох, кора, хвоя, дрібна деревна тирса, зернове лушпиння.

Чудовий результат гарантується при використанні суміші, що складається з декількох різновидів торфу, ґрунту і глинозему. Перевірений і багаторазово апробований варіант якісної та ефективної розсадної суміші — ґрунт, верховий, низинний торф в пропорції 2:1:1. Приготована таким чином суміш пухка і пориста за складом та значно сприяє активному росту і зміцненню саджанця. Рівень кислотності регулюється за допомогою вапняків (крейда, доломітове борошно, вапнякове борошно).

грутовая смесь

Перевіреним і гарно зарекомендованим виробником якісного торфу і грунтосумішей для розсади в центральному, східному і південному регіонах України є «Житомирторф». Фактами, що підтверджують дане твердження, є довгий досвід роботи (з 1946 р), відсутність скарг і рекламацій з боку замовників, постійна співпраця та ділові відносини з фермерськими господарствами, розплідниками рослин, садовими центрами, торговельними точками.

Не занижуючи заслуги і якість продукції інших вітчизняних виробників із західних регіонів, все ж хочеться відзначити більш гнучке ціноутворення у виробника «Житомирторф», можливість купити верховий нейтральний торф для розсади в будь-який час року, професійну логістику і оперативність доставки будь-яких обсягів за найнижчими тарифами.

Добавить комментарий